Kent Apart – Çayeli apart, çayeli konaklama, çayeli otel, çayeli günlük kiralık daire, çayeli kiralık, rize apart, rize konaklama, rize günlük kiralık daire, rize kiralık, rize apart otel, çayeli apart otel, çayeli günlük kiralık ev, ardeşen günlük kiralık daire, pazar günlük kiralık daire, kent apart otel, ardeşen apart, pazar apart

Kurumsal

Kurumsal

Kent Apart

Biz Kimiz ?

Çayeli Kent apart, Karadeniz Bölgesinin en sevilen yerlerinden olan Rize’nin Çayeli ilçesinde misafirlerini ağırlamaktadır. Dayalı döşeli 3+1 lüks daireden oluşan tesisin konaklama birimlerinde mutfak, oturma odası, yatak odası, ebeveyn odası ve banyo – iki ayrı WC yer alır.135 M2 Geniş ferah Çayeli merkez lokasyon da bütün turizm noktalarına eşit mesafede beş yıldızlı dairedir.

Misafirler dairedeki tam donanımlı mutfakta damak zevklerine göre yiyeceklerini hazırlayabilirler. Mutfak gereçleriyle donatılmış mutfaklarda; ocak, fırın davlumbaz ve buzdolabı gibi beyaz eşyalar mevcttur. Bir yemek masası ve sandalyelerde vardır. Daire konforunuz için duşlu özel banyo – WC yer alır. Balkon her dairede yer almaktadır.

Oturma odasında klima, rahat bir koltuk takımı ve uydu kanallarının yayınına sahip LED ekran TV ve kablosuz internet vardır. Duşlu banyolarda havlular ve sıvı sabunlar tesis tarafından temin edilmiştir. Dairenin tüm odasında zemininde halı vardır. Soğuk günler için daire petekli ısıtma sistemiyle donatılmıştır. Konforunuz için herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Hizmet vermeye başladığı günden bugüne sürekli yenilenen tesis , yurt içi ve yurtdışı misafirlerimizin “değişmeyen adresi” olmaya devam etmektedir. Temel misyonumuz “Sürekli iyileşen hizmet kalitesiyle misafir devamlılığının sağlanması”dır “Her Misafiri Evinde Gibi Ağırla” ilkesinden daha fazlasını sunmayı benimsemiş olmamız misafir memnuniyetinde yakalanan başarıda hiç kuşkusuz en önemli paya sahiptir. Konforun, huzurun temizliğin ve guler yüzün adresi Çayeli Kent apart geçmişte olduğu gibi gelecekte de eviniz olmaya devam edecektir